Roger Federer se narodil 8.8. 1981 jako syn Roberta a Lynetty Federerových v Basileji.Má sestru Dianu. V Munchensteinu u Basileje, kde do nedávna bydlel, vzal ve 3 letech poprvé raketu do ruky. Již brzy se ukázalo, že tento mladík z Basileje...

Novinky

18. 9. 2009 v 21:04 - wwww
Za sprosté nadávky rozhodčímu dostal Federer pokutu 1500 dolarů.
3. 8. 2009 v 22:33 - nukysek
Mirka i Roger jsou na své dvojčátka narozené ve Švýcarském Zurichu náležitě hrdí,pojmenovali je Charlene Riva a Myla Rose.Jen pár hodin po jejich narození už jsou po celém světě uzavřeny sázky a kurzy na jejich výhru Wimbledonu,sesterských dvouher i počtu
24. 7. 2009 v 6:58 - rettina
Včera večer se narodila Rogerovi dvojčátka - dcery Myla a Charlene.
6. 7. 2009 v 23:06 - nukysek
Roger vyhrál Wimbledon,a to mu umožnilo nejen 1. místo v držení počtu vyhraných grandslamů (15 , 14 jich do teď držel Peter Sempres),ale i oficiální vrácení na post světové jedničky.
5. 7. 2009 v 21:57 - kuratko258
Roger federer vyhrál už po 6.za sebou Wimledon. Ve finále porazil Andyho Rodicka. 3:2. Poslední set ovšem vyhral neuvěřitelných 16:14... bylo to zasloužené vítězství.
15. 6. 2009 v 21:15 - morginka9132
Roger Federer se kvalifikoval na turnaj mistrů
7. 6. 2009 v 19:18 - honzaff
Roger Federer získal poslední grandslam, který mu ve sbírce chyběl. V nedělním finále na Roland Garros porazil Švéda Robina Soderlinga po setech 6/1; 7/6; 6/4.
18. 5. 2009 v 15:11 - morginka9132
Roger porazil Rafaela Nadala ve finále turnaje v Madridu 6:4 a 6:4 a získal letošní první turnajový titul.
12. 4. 2009 v 8:30 - che92
Měsíc poté, co Roger Federer oznámil, že bude poprvé otcem, udělal švýcarský tenista další důležitý životní krok. Dnes(11.4.09) se totiž v rodné Basileji oženil se svou dlouholetou přítelkyní Mirkou Vavrinecovou.
1. 4. 2009 v 20:03 - pudlicek
roger v nejkratsi dobe se ozeni s mirkou.
13. 3. 2009 v 17:37 - majjkaa
Omyl! Roger stale nema trenera, nakoniec sa pre spolupracu nedohodli.
13. 3. 2009 v 14:24 - ett
Roger Federer se stane poprvé otcem.Oznámil, že jeho dlouholetá přítelkyně Mirka Vavrinecová je těhotná a narození potomka očekává v létě.
12. 3. 2009 v 7:50 - kiris
Tenista Roger Federer, má nového trenéra. Stal se jím Australan Darren Cahill, který v minulosti koučoval Lleytona Hewitta a Andre Agassiho.
25. 2. 2009 v 13:01 - jely
Švýcarský tenista Roger Federer se kvůli zranění zad nepředstaví v příštím týdnu na turnaji v Dubaji ani v březnovém souboji Davisova poháru mezi Švýcarskem a Spojenými státy. Informaci přinesla v úterý agentura Reuters. \"Bohužel musím oznámit, že se
25. 2. 2009 v 12:46 - jely
Federer kvůli zranění odřekl turnaj v Dubaji a také souboj s USA v Davis Cupu 17. února 2009 - 23:16:08 Švýcarský tenista Roger Federer se kvůli zranění zad nepředstaví v příštím týdnu na turnaji v Dubaji ani v březnovém souboji Davisova poháru.